Logo

NicePlace Latvijas stendā Japānā
5. 06. PLKST. 07:57

No 5.−7. jūnijā Tokijā starptautiskajā izstādē „Interior Lifestyle Tokyo 2013” Latvijas nacionālajā stendā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) laipnu gādību un finansiālu atbalstu piedalījās arī NicePlace. Uzņēmumu pārstāvēja viena no īpašniecēm un māksliniece Zane Ernštreite.

 

NicePlace izstādē piedalījās ar jaunu papīrlietu kolekciju, kas teju 100% izgatavota no Līgatnes papīrfabrikā, tātad − Latvijā, ražota reciklēta papīra, turklāt visiem kolekcijas priekšmetiem ir FSC – saudzīgas koksnes pārvaldības – sertifikāts. Tā nu ir sanācis, ka ar jaunajām lietām startējām Japānā, bet − ne tikai. Plašāk, publiskāk un aktīvāk ar jauno NicePlace izstrādājumu sēriju iepazīstināsim jau tuvākajā laikā.

 

Neraugoties uz to, ka ceļojums bija īss un darbīgs − kopā vien nepilnas sešas dienas, − iespaidi par Japānu ir gūti. Vismaz tik daudz, lai būtu skaidrs, ka gribas tur atgriezties un mūsu uztverei tik atšķirīgajā zemē vairāk iedziļināties. Jācer, ka potenciālie biznesa kontakti šo iespēju veicinās! Jebkurā gadījumā, NicePlace šādā pasākumā piedalījās pirmoreiz un jebkura pieredze ir vērtīga.

 

Plašāka informācija par LIAA un viņu piedāvātajām iespējām uzņēmumiem www.liaa.gov.lv

 

Komandējuma bildes ar nelieliem komentāriem varat skatīt šeit.

 

 

LIAA atbalsts