Logo

NicePlace ielūdz apmeklēt Āraišu arheoloģisko muzejparku
23. 07. PLKST. 06:37

NicePlace kā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja draugi un sadarbības partneri aicina jau šajā setdienā − 24. jūlijā − Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā apmeklēt Āraišu svētkus, kas būs interesanti gan cilvēkiem ar padziļinātu interesi par vēsturi, gan arī tiem, kas vēlas saistoši un piepildīti pavadīt brīvdienu skaistā apkārtnē, kādi Āraiši neapšaubāmi ir.

 

No plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 ikviens aicināts uz Āraišu arheoloģisko muzejparku, kur notiks plašai sabiedrībai domāti Āraišu svētki. Tos rīko Latvijas Nacionālais vēstures muzejs un svētku šāgada tēma ir „Mīti un patiesība Latvijas arheoloģijā”.

 

Apmeklētāji varēs aplūkot Āraišu ezerpils arheoloģiskajos izrakumos atrastās senlietas, seno amatu demonstrējumus vēstures rekonstrukcijas un eksperimentālās arheoloģijas grupu izpildījumā, vērot arheoloģiskos izrakumus viduslaiku pilsdrupās, bronzas liešanu Meitu salā, seno cīņu paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties Latvijas Nacionālā vēstures muzeja un Latvijas Universitātes arheologu diskusijās.

 

Neizpaliks arī seno ēdienu gatavošana un baudīšana un Zaļais tirgus, kurā varēs iegādāties arī NicePlace sadarbībā ar LNVM tapušos suvenīrus. 

 

Izvērstu pasākuma programmu skatiet šeit.

 

 

Āraišu svētkiLNVM