Logo

Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards” atvērta!
1. 12. PLKST. 19:15

Grāmatu un kultūrpreču māja "NicePlace Mansards" Rīgā, Barona ielā 21A, ir atvērta un gaida interesentus, pircējus un kafijas/tējas cienītājus rāmā un omulīgā atmosfērā!

Liels paldies varonīgajai komandai un līdzjutējiem, kuri remontēja un iekārtoja telpas, lai mēs savu darbību varētu uzsākt iespējami ātri: Ignatam, abiem Lauriem, Ievai, Niko, Zanei, Guntai, Kristīnei un Martai, Aijai, Aritai, Leldei, Kasparam, Jānim, kā arī pārējiem atbalstītājiem un palīgiem. Mīļi tencinām visus, visus, kuri atvēršanas dienā mūs apciemoja un vēlēja laimes un visus, kuri netika, bet atsūtīja laba vēlējumus vai domās bija ar mums! Esam saviļņoti, absolūti laimīgi un pozitīvas enerģijas uzlādēti, un piedāvājam šīs emocijas vēlreiz skatīt bilžu galerijā (Foto: Lauris Oga un Jana Šakare)

Darba laiks: Pirmdiena−sestdiena no 11.00 līdz 19.00

                    Svētdiena − brīvdiena

Grāmatu atvēršanu un citu pasākumu reizēs, kā arī svētku laikā, būs pašsaprotamas izmaiņas. Arī ar laiku, kad pilnībā nokomplektēsim kafejnīcas daļu, lai būtu iespējams iegādāties arī vīnu un nelielas uzkodas (kafiju un tēju jau piedāvājam!), darba laiks mainīsies, par ko noteikti ziņosim jau laicīgi!

!!! Līdz ar "NicePlace firmas veikala" atvēršanu, individuālo pasūtījumu piegādi Rīgā pārtraucam.

Pārējās Latvijas teritorijas iedzīvotājiem, kā arī pasūtījumus ārpus Latvijas, piegādājam ar Latvijas Pasta starpniecību, protams, pierēķinot klāt attiecīgās izmaksas. Taču, par cik interneta veikalu joprojām neesam atrisinājuši, pasūtījuma sistēma ir tāda, ka vēlamo preču saraksts jāsūta uz e-pasta adresi NicePlace[at]NicePlace.lv