Logo

Koši jaunumi NicePlace plauktos
23. 05. PLKST. 14:39

Vasarai sākoties, NicePlace ražojumu plauktu papildinājuši jauna dizaina sarkani T krekli un tikpat sarkanas auduma tarbas.

 

Apdruku veido mežģīne no dažādos leņķos izvietotām un sagrupētām Austras koka zīmēm − ažūra, grafiski sarežģīta un acu skatu ņirbinoša. NicePlace joprojām jūsmo par latviskajām rakstu zīmēm un cer, ka šajās sajūtās jūs ar mums būsiet vienuprāt!

 

T kreklu gadījumā dizains mums šķiet bezgala sievišķīgs, tamdēļ − piedotiet, kungi! − „Austras zīmes” krekliņi paredzēti vien dāmām. Taču, lai nerastos diskriminējoša noskaņa, apsolām, ka drīz jo drīz taps arī kungu krekla versija.

 

Sarkanās tarbas ir šūtas tepat Latvijā un to kvalitāti garantējam − rokturi ārā neplīsīs. Nu, ja vien neliksiet tajās iekšā dzirnakmeņus... :)

 

Pie viena paziņojam vēl kādu jaunumu: meitene, kura redzama fotogrāfijā, ietērpta nule kā tapušajā krekliņā, ir NicePlace jaunā darbiniece Zane. Jā, jā − iekš NicePlace tagad ir divas Zanes :) Viena joprojām būs vairāk par māksliniecisko pusi atbildoša, bet jaunpienākusī organizēs pasūtījumus un centīsies izsmeļoši atbildēt uz jūsu interesējošajiem jautājumiem pa NicePlace tālruni 27422212 (arī, starp citu, jaunums!).

 

 

krekls_austras_ziime krekls_austras_ziime krekls_austras_ziime krekls_austras_ziime Tarba