Logo

Bērnu krekli beidzot ir klāt!
2. 08. PLKST. 11:50

Mums pašiem pat neticas, taču esam to paveikuši − NicePlace plauktos beidzot ir arī īpašie bērnu krekli! Kreklus konceptuāli varam iedalīt zēniem un meitenēm domātajos. To nosaka ne tikai kreklu dizains, bet arī forma. Mazajām dāmām paredzētie krekli ir ar sievišķīgu piegriezumu, tāpat kā lielajām dāmām.

 

Zēnu krekla dizains − „Ceļojums uz Latviju” − ir jau bijis redzams uz vienas no jaunajām NicePlace krūzēm. Meiteņu krekla dizains ir ticis pie saulaina zīmējuma ar mīlīgu nosaukumu „Mazā dārzniece”. Kā zēnu, tā meiteņu kreklu izmēri ir iedalīti 3-4 gadīgiem bērniem (augums − 104 cm), 5-6 g. (116 cm), 7-8 g. (128 cm) un 9-11 g. (140 cm). Cena − Ls 6.95 (vismaz pie mums, NicePlace). Krekli ir iepakoti papīra maisiņos.

 

Labā lieta ir tā, ka ir tikai 1. augusts un bērni jaunajos kreklos varēs gozēties vēl vismaz mēnesi. Un, ņemot vērā, ka jau tiek solīts silts septembris, tad pat ilgāk kā mēnesi. Ne tik labā lieta ir tā, ka NicePlace patreiz ļoti skaidri saprot, ka plauktos ir vēl viena būtiska tukša vieta − pusaudžu krekli. Jo pusaudži nekādīgi neietilpst kategorijā „bērni”, bet arī kategorijā „pieaugušie” īsti nē. Tātad, ir ko domāt un darboties :)
  

 

 

meiteņu T krekls meiteņu T krekls meiteņu T krekls 

zēnu T krekls zēnu T krekls zēnu T krekls bērnu T krekli