Logo

Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards” piedāvā dāvanu kartes
8. 02. PLKST. 13:25

Kad mūsu veikalā  grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" kaut ko prātam vai sirdij vēlaties iegādāties nevis sev, bet kādam citam, un mulstat no plašā lietu klāsta, piedāvājam izvēli atvieglot ar dāvanu kartes palīdzību.

Dāvanu kartes vērtību varat noteikt paši, un mūsu pārdevēji  Kristīne vai Niko  to ar prieku aizpildīs. Dāvanu karte ir jāizlieto trīs mēnešu laikā, jo esam paši saskārušies ar situāciju, kad derīguma termiņš ir tik garš, ka pats fakts jau aizmirstas, jo šķiet, ka laika ir atliku likām...

Atgādinām, ka mūsu veikalā mājīgā atmosfērā varat iegādāties NicePlace ražotās papīrlietas un suvenīrus – blociņus, krūžu paliktņus, grāmatzīmes, pastkartes un vēl, un vēl – ar Latvijas vēstures, kultūrvēstures, etnogrāfijas un dabas motīviem, grāmatu apgāda "Mansards" un citu izdevniecību grāmatas, iebaudīt tēju vai kafiju un izmantot bezvadu interneta pieslēgumu. Darba laiks joprojām nemainīgs: pirmdiena−sestdiena no 11.00 līdz 19.00; svētdiena − brīvdiena.

Veicot pirmo pirkumu, piedāvājam iespēju kļūt par drauga kartes īpašnieku bez maksas. Sākot ar otro iepirkšanās reizi, darbosies atlaides: –10% visām NicePlace precēm, –15% karstajiem dzērieniem. Atlaides arī apgāds "Mansards" grāmatām.