Logo

NicePlace papīrlietu klāstu papildina jauna tipa pierakstu klades
20. 11. PLKST. 16:14

NicePlace papīrlietu klāstu papildinājušas jauna tipa pierakstu klades. Ja bilžu galerijas pirmais attēls mānīgi liek domāt par astoņa veida kladēm, tad nekā tamlīdzīga  to ir tikai četras.

Klades ir lietojams no abām pusēm: viens vāks un puse lapu izgatavota no tumšā reciklētā papīra, un otrs vāks un otra puse lapu – no gaišā reciklēta papīra. Savukārt pēc daudzkārtējas lietotāju pieprasījuma stiprinājums ir spirāle. Īsāk sakot, ļoti funkcionāls produkts. Ideja izkristalizējās tādējādi, ka, atminoties savus studiju vai skolas laikus, nākas secināt, ka klades bieži palika līdz galam nepierakstītas. Un, ja bija mēģinājumi tās pielietot vairāku lekciju vai stundu materiālu pierakstiem, tad radās grūtības noorientēties, kur tad beidzas vieni un sākas otri. Tagad viss vienkārši  uz tumšajām lapām var veikt viena veida pierakstus, uz gaišajām otra.

Produkts ir pilnībā izgatavots no FSC sertificēta un reciklēta papīra. Pārliecinošais vairākums izmantotā materiāla ir Līgatnes papīrfabrikā ražotais reciklētais papīrs, savukārt, gaišās puses vākam izvēlēts Cyclus Offset papīrs. Klades izmērs ir 150x200 mm, kopējā ietilpība  96 lpp. Cena @NicePlace  Ls 1,85