Logo

NicePlace Dziesmu un deju svētkos
1. 07. PLKST. 12:10

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki ir sākušies, un arī NicePlace iegulda savu artavu, lai tie izdotos krāšņi, neaizmirstami un sirsnīgi. Tālab šeit četras īsas ziņas par to, ko esam sarūpējuši:


1. Dziesmu un deju svētku laikā NicePlace un tā veidotās jaukās lietas būs atrodamas trijās tirdzniecības vietās – Dziesmu svētku gadatirgū Vērmanes dārzā, koncertu un mēģinājumu laikā Mežaparka Dziesmu svētku estrādē, kā arī Daugavas stadionā. Jūs visi esat mīļi gaidīti mūsu stendos!

 

• Vērmanes dārzā (otrdiena−sestdiena 10.00−22.00, svētdiena 10.00−17.00);

• Dziesmu svētku estrādē Mežaparkā (sestdiena−svētdiena 8.00−01.00);

• Daugavas stadionā (ceturtdiena 19.00−23.00; piektdiena−sestdiena 12.00−23.00).


2. Īpaši gaidīti būsiet tāpēc, ka NicePlace stendā būs iespējams arī ziedot mūsu sadarbības partnerim – Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam – Rīgas pils ugunsgrēka dzēšanas laikā cietušo unikālo priekšmetu atjaunošanai. Par šo akciju plašāk šeit.

 

3. Uz svētku laiku sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru esam izgatavojuši īpašu Dziesmu un deju svētkiem veltītu sēriju, kas līdztekus mūsu stendiem nopērkama RIMI lielveikalos Rīgā, J. Rozes grāmatnīcās, kā arī Valters un Rapa grāmatnīcā Aspazijas bulvārī. Plašāk lasiet un skatiet šeit.

 

4. Par godu XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem esam atjaunojuši piedāvājumā kreklus ar saktu apdrukām, kas pirmo reizi tapa 2010. gada, NicePlace veidojot suvenīru kolekciju „Latvijas dārgumi” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju. Plašāk lasiet un skatiet šeit.

 

Arī NicePlace atbalsojas :)Dziesmu svētki