Logo

Senlaiku varoņi uz ekrāniem Cēsu viduslaiku pilī
24. 07. PLKST. 16:18

Jau trešo gadu NicePlace atbalsta Cēsīs notiekošo vēsturisko filmu skati, kas šovasar Cēsu viduslaiku pilī un pils dārzā norisināsies no 10. līdz 12. augustam ar nosaukumu „Herois mediaevalis” (Viduslaiku varoņi − latīņu val.).

 

Trīs dienās divās Cēsu pils Rietumu torņa zālēs un, iestājoties vakara krēslai, brīvā dabā uz lielā ekrāna pils dārzā un pagalmā tiks izrādītas astoņas mākslas un dokumentālās filmas, kā arī pilnmetrāžas animācijas filma bērniem. Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodās ar subtitriem vai sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Būs arī īpašie ar filmu skates tēmu saistītie pasākumi.

 

NicePlaceprāt, iespaidīgā filmu izrāde būs sestdien, 11.augustā, plkst. 21:30 Pils dārzā, kad tiks izrādīta leģendārā vācu filmun režisora Frica Langa mēmā kino meistardarbs „Nībelungi: Zigfrīds”. Filmas pavadījumu − Riharda Vāgnera dažādu operu instrumentālās mūzikas fragmentus − atskaņos Vidzemes kamerorķestris Andra Veismaņa vadībā.

 

Uzziniet vairāk www.filmuskate.cesis.lv

 

Biļetes uz visām skates filmām var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai www.bilesuparadize.lv. Ņemiet, lūdzu, vērā, ka vietu skaits Cēsu viduslaiku pils zālēs ir ierobežots!