Logo

Vai jūsu grāmatā ir NicePlace veidota grāmatzīme?
25. 10. PLKST. 15:59

Esam nokavējuši brīdi, kad būtu varējuši lietot parasti uz 1. septembri attiecināmo frāzi: „Šurp, grāmatas, uz skolu!” un piedāvāt plašu grāmatzīmju klāstu. Taču − kamdēļ gan ne tagad?! Mācību grāmatas noteikti ir izlasītas jau tik tālu, lai būtu nepieciešama grāmatzīme, kas palīdzētu veikli atrast vietu, no kuras lasīšanas process jāatsāk. Un arī garie rudens vakari tagad ir jo piemēroti tam, lai iesēstos atpūtas krēslā ar grāmatu rokās.

 

Tad nu NicePlace ir krietni atjaunojis un papildinājis savu grāmatzīmju klāstu. Esam izveidojuši grāmatzīmju sēriju ar fotoattēliem, kuras rotā krāšņo Rīgas jūgendstila ēku fasāžu fragmenti, kā arī visiem atpazīstami Rīgas fotoskati, kas būtu dēvējami teju par Rīgas zīmoliem − Vecrīgas panorāma, Doma baznīca un Brīvības piemineklis. Plauktos atgriezušies ir senie Rīgas skati un vēl daži sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju izvēlēti populāri motīvi.

 

Atgādinām, ka, lai grāmatzīmes ilgāk kalpotu savam praktiskajam mērķim, tās no abām pusēm ir pārklātas ar matētu laminātu. Ērtākam pielietojumam augšpusē ir iecirsts trījstūrveida atloks, kas ļauj to iestiprināt lappuses augšējā malā.

 

Visas NicePlace sortimentā esošās grāmatzīmes skatiet šeit.

 

 

grāmatzīme grāmatzīme grāmatzīme grāmatzīme grāmatzīme