Logo

NicePlace arī šogad pošas uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkoto gadatirgu
27. 05. PLKST. 13:40

Šīs nedēļas nogalē − 1. un 2. jūnijā − NicePlace pošas uz Lielo gadatirgu, kas tradicionāli noritēs Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Meklējiet mūs grāmatnieku galā, tuvāk izdevniecību galdiem, jo ne viņi, ne mēs īsti kategorijā „latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumi” neietilpstam :)

 

Laipni lūgti iegādāties plašu mūsu ražojumu klāstu par pievilcīgām cenām! Būs liela daļa no mūsu mājaslapā redzamajiem ražojumiem (neapgalvojam, ka viss sortiments, jo tas vienkārši nav iespējams), kā arī jaunumi − koši, interesanti, daudzveidīgi, līdz šim NicePlace piedāvājumā nebijuši. Lielais gadatirgus būs pirmā vieta, kur tos testēsim uz Jūsu gaumi. Un, ja nu par kaut ko attiecībā uz jaunajām lietām esam pārliecināti, tad par to, ka teju ikviens varēs atrast sev tīkamu krāsu :)

 

Sestdienā pie NicePlace galda būs sastopami Zane un Valts. Svētdienā − arī Zane, tikai tā iedēvētā Zane nr.2, un Valts. Savukārt Zane nr.1 (cik sarežģīti!) kāps lidmašīnā un dosies uz Japānu. Ja jūs interesē, ko viņa tur darīs, jo tas nebūt nebūs atpūtas brauciens, lasiet šeit.

 

Plašāka informācija par Lielo gadatirgu www.brivdabasmuzejs.lvLielais gadatirgus 2013 jauno llietu kraasu kods