Logo

NicePlace atkal aicina uz viduslaiku aktivitātēm
22. 07.

Pateicoties Zanes kādreizējai aktīvajai dalībai Baltijas viduslaiku festivālu organizēšanā, NicePlace savā ziņā ir kļuvuši par Livonijas viduslaiku vēstures rekonstrukcijas aktīviem atbalstītājiem :) Tālab ar prieku ziņojam, ka interesentiem tagad ir pieejami ne tikai atsevišķi vēstures norisēm vairāk vai mazāk veltīti pasākumi, bet Turaidā ikviens ir laipni gaidīts Livonijas viduslaiku apmetnē Godesverdera (Dieva sala).

 

Andris Geidāns, viens no zināmākajiem viduslaiku vēstures rekonstrukcijas darboņiem Latvijā, par šo savu lolojumu saka, ka „Godesverdera ir mūsu, vēsturiski aktīvo livoniešu, radīta brīvības sala. Tās izveides pamatā ir vēlme dāvāt ikvienam Livonijas iedzīvotājam un viesim iespēju izrauties no 21. gadsimta nejēdzīgā maratona kaut uz pāris stundām vai pat dienām, lai, ļaujoties lietu dabiskajam ritumam, iepazītu Livonijas viduslaiku vēsturiskās norises, vērotu, izmēģinātu un nobaudītu viduslaikus, uzdotu jūs interesējošus jautājumus un saņemtu atbildes no Latvijā visprofesionālākajiem Livonijas viduslaiku vēstures rekonstrukcijas veidotājiem”.

 

NicePlace Godesverderu apmeklēja, paši iemēģināja dažādos viduslaiku aktivitāšu piedāvājumus un atzina tos par ļoti jauku laika pavadīšanas veidu. Īpašā azartā ieved divcīņa ar nūju, balansējot uz baļķa.

 

Brauciet un izbaudiet!

Bilžu galeriju no mūsu izklaides skatīt šeit.

 

Vairāk par apvienību vēsturiskiaktīvs.lv un viņu piedāvājumiem, piemērām, sarīkot viduslaiku dzīres uzziniet http://www.vesturiskiaktivs.lv/

 

hronika hronika