Logo

NicePlace centieni iziet ārpus LV robežām
28. 05. PLKST. 14:51

Ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) laipnu gādību un finansiālu atbalstu Zane pārstāvēs NicePlace nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē „Interior Lifestyle Tokyo 2013”, kas norisināsies 5.−7. jūnijā Tokijā.

 

Šis pasākums bija iemesls, lai NicePlace uzspringtu uz jaunu papīrlietu kolekciju, kas teju 100% izgatavota no Līgatnes papīrfabrikā, tātad − Latvijā, ražota reciklēta papīra. Tā nu ir sanācis, ka ar jaunajām lietām startējam Japānā, bet − ne tikai. Tie, kas būs Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja gadatirgus apmeklētēju vidū un nonāks līdz mūsu galdam, būs pirmo vērtētāju vidū šeitpat Latvijā. Plašāk, publiskāk un aktīvāk ar NicePlace jaunumiem vietējo publiku iepazīstināsim pēc Zanes atgriešanās no Tālajiem Austrumiem :)

 

Jau neliela sadarbība ar Japānu mums ilgst pāris gadus, tamdēļ, zinot viņu interesi par Latvijas ražojumiem, mēs izmantojam LIAA sniegto iespēju, lai veidotu iespējami plašus sadarbības plānus ar Japānas tirgotājiem un uzņēmumiem. Tad nu turiet īkšķus, lai japāņi vēl vairāk tiektos pēc mūsu darinājumiem!

 

Plašāka informācija par LIAA un viņu piedāvātajām iespējām uzņēmumiem www.liaa.gov.lv

 

 

Interior Lifestyle Tokyo jauno llietu kraasu kods