Logo

NicePlace piedalās Starptautiskā sieviešu kluba organizētajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā
25. 11. PLKST. 08:42

Nu jau otro gadu mēs − NicePlace − piedalamies Rīgas Starptautiskā sieviešu kluba organizētajā Starptautiskajā Ziemassvētku tirdziņā, kura mērķis ir palīdzēt daudzām labdarības organizācijām Latvijā. Tirdziņš notiks svētdien, 28. novembrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvia (Brīvības un Elizabetes ielas stūris) no plkst. 11:00 līdz 17:00.

 

Tirdziņu atklās Lilita Zatleres kundze. Dažādi neparasti izstrādājumi būs iegādājami ārvalstu vēstniecību, Starptautiskā sieviešu kluba Rīgā un pašmāju tirgotāju stendos. Mūsuprāt interesanta ir iespēja iepazīties ar dažādām valstīm, to tradīcijām un virtuvi tik koncentrētā veidā, jo to piedāvās vairāk kā 20 ārvalstu vēstniecību Latvijā pārstāvji.

 

NicePlace piedāvās iegādāties Ziemassvētku kartiņas (ir tapušas arī jaunas!), sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju tapušo kalendāru 2011. gadam un citas lietas.

 

Kā ik gadu, maksa par piedalīšanos tirdziņā un ienākumi no vēstniecību stendiem tiks ziedoti kluba izvēlētajām organizācijām. Pērn šajā pasākumā Latvijas labdarības organizācijām tika savākti 11 000 latu. Vairāk par IWCR mēŗķiem un principiem lasiet: http://www.iwcr.lv/

 

Nāciet arī jūs!

 

labdarības tirdziņš