Logo

Vaira Vīķe-Freiberga pie NicePlace stenda
7. 12. PLKST. 18:14

6. decembrī NicePlace pirmo reizi piedalījās Starptautiskajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā, ko ik gadu organizē Starptautiskais Rīgas sieviešu klubs (International Women's Club of Riga). Šogad tirdziņš, jau trīspadsmitais pēc kārtas, notika Reval Hotel Latvia. Pasākumā piedalījās ap divdesmit aktīvāko ārvalstu vēstniecību Latvijā, pārsteidzot tirdziņa apmeklētājus ar savu valstu tradicionālo virtuvi, rokdarbiem un citiem izstrādājumiem (īpaši efektīgas bija Gruzijas vēstniecības meitenes vizuļojošos tērpos!). Līdz ar to apmeklētāji lielākoties bija Latvijā mītošie ārzemnieki, bet netrūka arī vietējo. Jebkurā gadījumā, atmosfēra bija ļoti pozitīva un rosīga jau no plkst. 11.00, kad tirdziņu oficiāli atklāja bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

 

Pēc atklāšanas uzrunas viņa apstaigāja stendus, paviesojoties arī pie NicePlace. Zane viņai iedāvināja Ziemassvētku atklātni un nozīmīti ar austras koku, un pārmija dažus vārdus par NicePlace skatījumu uz lietām.

 

Pirktākā lieta no NicePlace produkcijas visai loģiski bija Ziemassvētku kartiņas un mēs priecājamies, ka tās patika ļoti daudznacionālai publikai – holandiešiem, japāņiem, itāļiem, angļiem utt. Jāsaka, ka bijām patīkami pārsteigti, visai bieži dzirdot frāzes: Ā, tie esat jūs, kas šīs lietas ražo; Es jau esmu jūsu kartiņas pirkusi agrāk tur un tur. Cilvēki bija pabijuši arī mūsu kādreizējā veikaliņā Laipu ielā un visnotaļ aktīvi taujāja, kur mūsu darinājumus var iegādāties pašlaik.

 

Kā ik gadu, maksa par piedalīšanos tirdziņā un ienākumi no vēstniecību stendiem tika ziedoti kluba izvēlētajām organizācijām. Tirdziņa nobeigumā organizatori paziņoja, ka labdarībai savākti vairāk kā

10 000 latu.

 

Paldies IWCR, kuri mūs uzaicināja piedalīties! NicePlace, protams, jūtas pagodināti, ka tika pieskaitīti kvalitatīvu Latvijas produktu izgatavotāju kategorijai.

Vairāk par IWCR mēŗķiem un principiem lasiet: http://www.iwcr.lv/

 

 

hronika hronika hronika