Logo

Jaunie NicePlace T-krekli sāk ieņemt vietu veikala plauktos
8. 06. PLKST. 22:43

Jaunie T krekli, ko solījām ieviest piedāvājumā jūnija sākumā, pamazām sāk piepildīt mūsu "firmas" veikala - grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" - plauktus.

Jau gatavi un pirmos īpašniekus sagaidījuši ir lapsu krekli. Pēc sociālajos tīklos veiktās aptaujas secinājām, ka sievišķā mūsu pircēju daļa pieprasa košākas krāsas, līdz ar ko Lapsas kundze gozējas uz piesātināti dzelteniem un koraļļu krāsas krekliņiem. Lapsas kungs ir pieticīgāks, un par fona krāsu tam ir izvēlēts vidēji tumšs, silti pelēks tonis. Plauktos atrodamas arī Brīvības ielas 37. nama pūces. Šis motīvs ir pieejams gan dāmām, gan kungiem. Un arī Tērbatas ielas 9/11 magones un baltie, uzskatāmāk patriotiskie krekli - "Botāniskā sirsniņa" un "Visi uz Latviju" - jau gaida savus valkātājus.

Visu jauno T kreklu apdrukas ir veidotas sietspiedes tehnikā tieši uz auduma. Motīvi ir kļuvušas lielāki un daudzkrāsaināki, kā arī esam sākuši sadarboties ar citu kreklu ražotāju - Francijas trikotāžas apģērbu kompāniju SOL'S, kas sevi definē kā sociāli atbildīgu ražotāju, kas atbalsta godīgas tirdzniecības (Fair trade) principus.

Nāciet uz Barona ielu 21A, meklējiet sev piemērotāko krekliņu un baudiet vasaru jaunā ietērpā!