Logo

Jauni NicePlace sadarbības partneri
10. 06. PLKST. 11:54

NicePlace beidzamā mēneša laikā ir tikuši pie vairākiem sadarbības partneriem. Ļoti precīzi izsakoties − vietām, kurās tiek tirgoti mūsu ražotie suvenīri.

 

Nemeklējiet likumsakarības uzskaitīijuma secībā! Saraksts nekādā gadījumā nav veidots pēc vietu nozīmīguma vai lieluma :)

 

Šis un tas no NicePlace pastkartšu klāsta ir iegādājams viesnīcā „Hanza Hotel” Elijas ielā 7. Esam ļoti gandarīti par šo faktu, jo ceļojumu kompānija „Expedia” ir iekļavusi trīszvaigžņu viesnīcu „Hanza Hotel” 2010. gada pasaules 2000 labāko viesnīcu sarakstā. Teiksiet: „Sīkums!”? Bet no sīkumiem top lielas lietas!

 

Tagad NicePlace lietas ir pieejamas Līgatnes Tūrisma informācijas centrā Līgatnē, Spriņģu ielā 2 − pašā centrā pie glīšā gulbju dīķa. Centrs ir nesen atvērts un telpas joprojām smaržo pēc koka apdares. Darbinieki bija ļoti priecīgi, atrodot starp NicePlace lietām pastkartes, kas ražotas uz „viņu” papīra. Tas protams par Līgatnes pārstrādāto kartonu un mums, savukārt, prieks par viņiem, jo jāsaka, ka šis skaistais novads jau sen bija pelnījis tūrisma informācijas centru!:)

 

Tūrisma informācijas centru saraksts turpinās ar Liepāju. Jā, esam pārstāvēti arī Liepājas TIC pie Rožu laukuma. Uz Liepāju aizceļoja NicePlace sadarbībā ar LNVM tapušie suvenīri, jo, vairāk iedziļinoties, izrādījās, ka laba daļa tajos izmantoto motīvu ir no Kurzemes − Bārtas brunči, burbuļsaktas, sprēslīcas fragments, zīļu josta no Skrundas, lībiešu brunči no Dundagas... Tā kā 2/3 no NicePlace cilvēkiem ir kurzemnieki un 1/3 ar lībiešu saknēm, tad teju vai jāsāk domāt par sazvērestību... :)

 

Sadarbojamies arī ar Initu un Vitauru Straupēm. Mūsu lietas meklējiet galerijā „Tornis” Vecrīgā, Grēcinieku ielas 11-II pagalmā, pretī Sv. Pētera baznīcas ieejai un Turaidā, vispopulārākajā tornī. Rīgas galeriju papildina arī seno rotu ekspozīcija-muzejs.

 

Un vēl − Jāņa Rozes grāmatnīcu tīkls (kopskaitā 23 veikalu!) ir sācis savu sortimentu papildināt ne tikai ar NicePlace pastkartēm, bet arī ar pārējiem suvenīriem − T krekliem, tarbām, nozīmītēm, grāmatzīmēm, krūžu paliktņiem utt. Jau tagad varat meklēt pirmajos no tiem − Rīgā, Barona ielā 5 un jaunatvērtajā veikalā Liepājā, Vītolu ielā 1.

 

Tātad − viss notiek!