Logo

Jaunās NicePlace kreklu apdrukas izvēle ir zināma!
26. 08. PLKST. 19:22

Pirms nedēļas NicePlace facebook lapā tika izsludināts lūgums pēc palīdzības. Saprotot, ka mūsu facebook profila apmeklējums nav pārmērīgi liels, jo sociālajos tīklos esam iesaistījušies relatīvi nesen, izsūtījām šo lūgumu arī NicePlace jaunumu listes dalībniekiem.

 

Viss bija pavisam vienkārši: veidojot jaunu T kreklu apdruku, bijām radījuši viena dizaina piecas versijas un ... vairs paši netikām galā ar izvēli.

 

Paldies visiem, kas iesaistījās dizainu vērtēšanā un pamatoja savu izvēli! Komentāri bija brīnišķīgi − gan īsi un kodolīgi, gan ļoti emocionāli, gan slavinoši, gan kritiski, gan pamatīgi analītiski. Savu viedokli izteica vairāk kā 160 cilvēku un mums bija ļoti interesanti tos lasīt un paskatīties uz dizainiem šķietami no malas. Secinām, ka šāda jūsu − NicePlace darbības cienītāju − iesaistīšanās dizainu izvērtēšanā jārīko arī citreiz.

 

Tagad par rezultātiem. Pārliecinoši vadībā izvirzījās dizaini Nr. 1 un Nr. 5, un gala rezultātā ar nopietnu pārsvaru uzvarēja Nr. 5. Jāatzīst, ka Nr. 5 bija arī visneviennozīmīgāk vērtētais dizains: no viedokļa, ka „Atvainojiet, bet Nr. 5 tiešam nekur neder :D” līdz „Ļoti patīk 5. variants. Liekas īpašs, izteiksmīgs un tajā pašā laikā maigs. Ļoti gaumīgi!!!”

 

Balsu sadalījums bija: Nr. 1 = 46 / Nr. 2 = 18 / Nr. 3 = 10 / Nr. 4 = 13 / Nr. 5 = 77

 

Kā jau solījām, spēcīgākā komentāra autoram NicePlace dāvina jauno krekliņu. Jāatzīst, ka izvēlēties vienu uzvarētāju no komentāru vidus bija tikpat grūti, ja ne vēl grūtāk, kā pašu dizainu no piecām versijām. Viens no komentāriem, kas šķita kodolīgs un īsos vārdos savu viedokli pārliecinoši paudošs, bija par dizaina variantu Nr. 1: „Šis vislatviskākais un gribas bļaut līdzi :)” Bet − neliela problēma: komentāra autore ir ... Valta māsa Ulla un uzvarētājas titula piešķiršana viņai „ož” pēc korupcijas :(

 

Tad mēs sliecāmies uz kādu no komentāriem, kuros ļoti pamatoti izklāstīts savs viedoklis, analizējot kompozicionālo izkārtojumu, krāsu laukumus un to dinamiku, vai uz kādu, kurā pamatojums tika pausts emocionāli poētiskās metaforās un salīdzinājumos. Apjukām iespēju daudzumā pilnīgi un galīgi... Un pēc garākām pārdomām izvēlējāmies komentāru, kurā izvēle − dizains Nr. 5 − tikusi pamatota arī kodolīgi, bet ļoti netipiski − ar Klāva Elsberga dzejas rindām: Es zinu, ka pelēks ir pelēks, Es zinu, ka balts ir balts, Es zinu, ka Latvijā rudens Ir lietains, bet pavasaris ir salts.

 

Apsveicam komentāra autori Guntu un lūdzam sazināties ar mums! Baltie krekliņi jau tiek apdrukāti, būs arī tarbas − tātad, jau pavisam drīz NicePlace plauktos :)

 

 

burtu kompozicija burtu kompozicija burtu kompozicija burtu kompozicija burtu kompozicija