Logo

Kalendārs ar kaķu vārdiem iegūst aprises
25. 09. PLKST. 21:56

Kaķu kalendārs pamazām, bet neatlaidīgi iegūst taustāmas aprises. Ja sākotnēji to tikām iecerējuši kā nelielu aušību/joku un nolēmuši apzināt savu draugu, paziņu, radu mīluļu vārdus un tiem piepulcēt vēl pārsimts NicePlace darbības cienītāju piedāvātos, tad tagad esam saņēmuši jau vairāk nekā 1500, un pasākums ir izvērties nopietnā darbā...

Un, ja sākotnēji domājām, ka liksim "mūsu" vārdus un tiem sānā piepulcēsim ķepaiņiem dotos, tad tagad ir pilnīgi skaidrs, ka astes zvaigznes mūs no kalendāra ir izstūmušas... Tātad, kaķu kalendārā būs tikai kaķu vārdi.

Ļoti cenšamies nepalaist garām nevienu iesūtīto vārdu, komunicēt ar jums savu iespēju robežās vai vismaz piespiest pogu "like", lai jūs zinātu, ka esam jūsu sūtījumu izlasījuši un kaķa vārdu iekļāvuši sarakstā. Ar datumiem, protams, ir daudz sarežģītāk nekā sākotnēji šķita - vēlamo datumu varam piešķirt tikai pirmajam iesūtītājam, varam būt kaut ko sajaukuši un apsolījuši pāragri, jo darbojas elementārs cilvēciskais faktors.

Bet, līdz ar to, ka daudzi astaiņu vārdi ir ieguvuši īpašos datumus, kalendārā vārdi ar variācijām, kā piemēram, Minne, Minna, Minnija vai Mellene, Mellenīte, Melne, Melnītis vai Muris, Murris, Murēns, neatradīsies vienviet, bet būs izkaisīti pa mēnešiem. Bet dažbrīd, ja saimnieki ir pieteikuši tos kopā, piemēram, Pūce, Pūčuks, tie būs vienā dienā.

Ļoti ceram, ka pāri visām loģistikas nebūšanām un nobīdēm, galvenais ir fakts, ka jūsu mīluļa vārds kalendārā būs un, lai tā notiktu un visiem būtu prieks, mēs no sirds darām, ko varam :)

Kaķu kalendāru plānojam izgatavot mēneša laikā, un tas būs iegādājams grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Rīgā, Barona ielā 21A​ un www.NicePlace.lv