Logo

Top kalendārs 2012. gadam un citas jaunas lietas
8. 10. PLKST. 14:40

Turpinot sadarbību ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM), NicePlace arī šogad veido kalendāru ar muzeja ekspozīcijā un krājumā esošajiem priekšmetiem. Arī jaunais, 2012. gada kalendārs, ietilps NicePlace veidotajā sērijā „Latvijas dārgumi”. Un būs patiesi ko nenoskatīties! Divpadsmit mēnešos, lapu pa lapai, būs ieraugāmi vairāk kā 100 priekšmeti: gan jau uz „Latvijas dārgumu” sērijas pastkartēm redzēti, gan gluži jaunas priekšmetiskas kompozīcijas, kas priecēs acis un, cerams, radīs padziļinātu interesi par Latvijas vēsturi.

 

Jau uz druku „aizdevušās” jaunas sērijas „Latvijas dārgumi” pastkartes un NicePlace sortimentā atgriezīsies arī dažas no jau izpirktajām šīs kolekcijas pastkartēm. Būs arī jauns krūžu paliktņu ar taustisko brunču fragmentiem sešinieks − seši citi Latvijas kultūrvēsturiskajiem reģioniem (Kurzeme, lībiešu teritorijas, Zemgale, Augšzeme, Vidzeme, Latgale) raksturīgi brunču audumu fragmenti. Arī šie visi reproducētie priekšmeti ir no bagātīgā LNVM krājuma.

 

Jaunās lietas pie pircējiem nonāks pēc nedēļām divām, bet jau tagad, intrigas uzturēšanai, piedāvājam jums aplūkot topošā kalendāra fragmentus.

 

 

kalendars 2012 kalendars 2012 kalendars 2012