Logo

Iemīļoti dizaini jaunos priekšmetiskos veidolos
14. 08. PLKST. 11:02

Šajā pavasarī tapušajiem jaunajiem NicePlace produktiem − kantainajiem magnētiem − ir papildinājums. Pircēju iemīļotie dizaini tagad iegādājami arī šādu magnētu veidā. Atgādinām, ka 50x50 mm izmēra magnēti ir no kartona, taustei patīkami un, lai kalpotu ilgāk, to virsma ir aizsargāta ar matētu laminātu.

 

Arī magnētu cena, NicePlaceprāt, ir ļoti patīkama − Ls 0.60 par vienību. Visu kantaino magnētu kolekciju, kas nu jau ir sasniegusi skaitli 30, skatīt šeit.

 

Viens no tikai pavasarī tapušajiem, bet jau popularitāti iemantojušajiem kreklu un pastkartes dizainiem − „Time for Riga” − tagad nopērkams arī melnas tarbas veidolā. Vien neliela piebilde: melnās un sarkanās tarbas ir šūtas tepat Latvijā un to kvalitāti garantējam!

 

Pastkaršu sērija, kas radīta no Līgatnes papīrfabrikā no atkārtotām izejvielām ražota papīra, tikusi pie papildinājuma − „Mazā dārzniece”, dizaina, kas šovasar iemājoja uz mazajām jaunkundzēm domātajiem krekliem. Vēl šajā sakarībā ar prieku pazoņojam, ka NicePlace plauktos atgriezušās divas ļoti populāras pastkartes, kas jau krietnu laiku bija izpārdotas − „Milda ar taureņiem” un „Soliņš”. Tagad pastkartēm ir mīlīgi noapaļoti stūri.

 

Visu pastkaršu kolekciju uz pārstrādātā papīra skatīt šeit.

 

 

  kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti

  Tarbas pastkarte pastkarte pastkarte