Logo

NicePlace pirmais korporatīvais pasākums
25. 05.

Kā jau pirms neilga laika ziņojām un arī piedāvājām piedalīties jebkuram no jums, 23. maijā norisinājās kārtējais SAAB kluba organizētais pasākums – Ziedu rallijs – Ziemeļkurzemē. Tā kā šoreiz pasākums tika rīkots kopā ar Antīko automobiļu klubu, skatītājiem Talsos bija iespēja aplūkot gan visdažādāko modeļu SAABus, gan visādus vecāka gadugājuma braucamos. Mums, savukārt, šāds dubultorganizatorisms ļāva piedalīties ar diviem automobiļiem – SAAB 96 un RAF 2203. Pie kam otrais, pasākuma laikā iedēvētais par zilo vali, viennozīmīgi šoreiz bija galvenais, kā to var spriest arī pēc mūsu komandas noformējuma :)

 

Ļoti saīsinātā pārstāstā pasākums sevī ietvēra dienas orientēšanos un nakts sinhrono regularitātes braucienu ar bāzes nometni kempingā „Bukdangas” pie Usmas ezera (burvīga vieta!). Bet nu detaļās tas vienkārši bija jāpiedzīvo pašiem. NicePlace komanda uzvarēja komandu ieskaitē. Nu labi, kā komanda bijām vienīgie, bet galvenais ir piedalīties un atrast veidu, kā iegūt uzvaru :) Bet arī visādi citādi zilā vaļa rezultāts galīgi nebija peļams. Savukārt Toms ar SAAB 96 gluži vienkārši īpaši necentās un izbaudīja brīvdienas :)

 

Paldies organizatoriem, atbalstītājiem un līdzjutējiem. Pasākums bija patiesi jauks un pozitīvām emocijām piesātināts! Plašāk lasīt gribētājiem skatīt http://www.saabclub.lv/ Turpat var atrast arī bilžu galerijas. Kazi, uz nākamo – Latgales − pasākumu jūlija sākumā sataisīsies arī kāds no jums :)

 

NP_saab_tuss NP_saab_tuss NP_saab_tuss NP_saab_tuss