Logo

„Laipu ielas republika” − vēlreiz svētki mūsu ielā!
24. 08.

Sestdien, 22. augustā, mūsu − Laipu ielā − atkal bijām sarīkojuši svētkus jums un arī paši sev ar nosaukumu „Laipu ielas republika”. Jau otro reizi šajā gadā piedāvājām iepazīties ar ielas iemītniekiem un iesaistīties radošajās aktivitātēs vai vienkārši baudīt atmosfēru.

 

Tā kā šoreiz tas notika Rīgas svētku 2009 ietvaros, burzma bija krietni lielāka nekā  pirmajā reizē maija beigās. Jau neilgi pēc svētku oficiālā sākuma plkst. 12.00 mūsējie − Arta un Toms − uzsāka muzikālu programmu, kas bija īpaši veidota mazākajiem svētku viesiem. Kopā ar citiem „republikas” pārstāvjiem bijām noorganizējuši improvizētu modes skati ar Laipu ielas veikaliņos atrodamajām lietām, kurā mēs (kā nu mācējām:) ) demonstrējām mūsu veidotos T kreklus. Pēcpusdienā ielas atmosfēru viegli džezīgā stilā muzikāli papildināja Filips un Aleksandrs. Beidzamos izturīgos svētku viesus meditatīvās sajūtās ievadīja Eināra Kvīļa ģitārspēle. Visas dienas garumā darbojās radošās darbnīcas.

 

Paldies visiem, kas ieradās, iesaistījās radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs vai vienkārši sēdēja uz paklājiem ielas malā un jauki pavadīja laiku!

 

Īpašs paldies visiem no mūsu pašu NicePlace, Bārbalai („Stikla galerija”) un Martai („Žagatas bode”) un, protams, pārējiem, kas iesaistījās svētku tapšanā, nežēloja savu laiku un enerģiju, lai davātu cilvēkiem prieku! Nākamreiz svētku noskaņā Laipu ielā teikamies Baltajā naktī 12. septembrī. Bet, gaidām jūs arī ikdienā :)

 

„Laipu ielas republika” fotogrāfijās šeit.

 

Mūsu kaimiņu „Žagatas bodes” bilžu galeriju varat aplūkot šeit.

 

 

 Laipu ielas republika