Logo

Lapsu ģimene pilnā sastāvā arī uz T krekliem
17. 07. PLKST. 08:22

Beidzamās nedēļas mums ir tik darbīgas, ka neuzspējam paziņot par visiem jaunumiem, kas iegūluši NicePlace plauktos... Acīgākie jau ir pamanījuši, ka Lapsu ģimene tagad pieejama pilnā sastāvā arī uz T krekliem. Tātad, tapuši krekliņi arī bērniem.

Un izrādās, jūnija sākumā atjauninātais NicePlace Mansards​ interjers ir ļoti pateicīgs mūsu produkcijas fotogrāfēšanai - jaunākajai paaudzei domātie krekli "Lapsas jaunkundze" un "Lapsas jaunskungs" uz bērnu stūrīša ornamentālā paklāja izskatās gluži kā ziedu pļavā :)

Kreklu izmēri ir bērniem augumā no 86/94 cm (apm. 2 gadi) līdz 130/140 cm (apm. 10 gadi). Ilgi domājām, ko iesākt ar vēl vienu ražotāju piedāvāto bērniem paredzēto izmēru - 142/152 cm (apm. 12 gadi) - un sapratām, ka tie jau vairs nav bērni, bet pusaudži. Un vismaz mazajām dāmām jau derēs mūsu pieaugušajiem paredzēto krekliņu S izmērs.

Visu jauno T kreklu apdrukas ir veidotas sietspiedes tehnikā tieši uz auduma. Motīvi ir kļuvušas lielāki un daudzkrāsaināki, kā arī esam sākuši sadarboties ar citu kreklu ražotāju - Francijas trikotāžas apģērbu kompāniju SOL'S, kas sevi definē kā sociāli atbildīgu ražotāju, kas atbalsta godīgas tirdzniecības (Fair trade) principus.