Logo

NicePlace aicina uz Livonijas dienām
24. 05. PLKST. 09:08

Mēs − NicePlace − kā vieni no viduslaiku aktivitāšu atbalstītājiem, visus interesantu un aktīvu brīvdienu tīkotājus aicinām uz Livonijas dienām Wendenē (Cēsīs).

 

Šogad svētki būs nevis kā ierasts − otrajā jūnija nedēļas nogalē, bet jau šajā sestdienā, svētdienā − 29. un 30. maijā.

 

Sestdien jau no plkst. 10.00 un svētdien no plkst. 11.00 Cēsu pils dārzā un arī pašā pilī skanēs viduslaiku pils un priekšpils mūzika, varēsiet piedalīties „Livonijas strēlnieka” balvas izcīņa lokšaušanā un spēka un veiklības sacensībās, noskatīties zobencīņas sacensības smagi bruņotiem vīriem un kaujas uz pils tilta, izkustināt kājas viduslaiku dejās un savu varēšanu pārbaudīt alus dzeršanas sacensībās. Skatītāju acu priekšā notiks akmens metamās mašīnas būve. Un, protams, viduslaiku un tradicionālie amati, tirgus un autentiski viduslaiku ēdieni!

 

Tāpat svētku apmeklētājiem abu dienu garumā būs iespēja iesaistīties dažādās Livonijas vēsturiskajās aktivitātēs – apgūt viduslaiku kaligrāfiju un nosūtīt vēstules no viduslaikiem, Cēsu slavenākā akmeņkaļa Matiasa Jansona vadībā iemācīties un izkalt akmens lodi akmens metamajai mašīnai, vērot un izzināt viduslaiku pils vešerienes amata prasmes, klātbūtnē vērot Cēsu patroneses – Sv. Katrīnas koka tēla veidošanas procesu, ietērpties viduslaiku bruņās un, protams, iesaistīties visās programmā minētajās fiziskajās aktivitātēs.

 

Ieejas biļešu cenas visai dienai:

Pieaugušajiem: Ls 4.00; studentiem: Ls 3.00; pensionāriem, skolniekiem, bērniem: Ls 2.00

 

Detalizētu programmu skatiet  šeit.

 

Gaidām visus Cēsīs! Tieši tā − gaidām, jo arī NicePlace ir paredzējuši kuplināt tirgus placi ar savu klātbūtni :)

 


Livonijas dienas