Logo

NicePlace lietas Jelgavā
24. 05. PLKST. 09:39

Jau teju mēnesi NicePlace lietas iegādājamas arī Jelgavā, Raiņa ielā 17 jaunizveidotajā veikaliņā „dbdaba”.

 

Veikala īpašnieču Dace un Baibas radītās vietas leģenda skan uzaicinoši: „Es esmu nepiedienīgi jauns, bet ambīciju pilns. Esmu tāds īsteni latvisks, praktisks un dabisks. Cilvēcisks, tā teikt. Manī mājo tūkstošiem svaigu lietu un ideju. Veselīgs dzīves veids un radoša domāšana − tā ir mana būtība!  Es smeļos enerģiju no savas dzimtās zemes, lai dotu to Tev! Tāds nu es esmu − veikals „dbdaba”. Nāc ciemos, ja esi tuvumā!”

 

Bet galvenais mūsu sakāmais „dbdaba” sakarībā ir tas, ka NicePlace ir radījis nelielu suvenīru komplektu − pastkarte, nozīmītes, T-krekls un tarba − tieši Jelgavai, galvenokārt, akcentējot to kā studentu pilsētu. Paralēli šādai pieejai esam arī reminiscējušies par tēmu RAF :)

 

Priecājamies, ka mums ir  izveidojušies jauni un rosīgi sadarbības partneri! Savā un Daces un Baibas vārdā aicinām visus apciemot veikaliņu „dbdaba”, kā arī aicinām uz Jelgavas pilsētas svētkiem no 28. līdz 30. maijam. Svētku gājiens, zaļumballe, mākslas akcijas, tirgošanās, uguņošana un daudz kas cits. Vārdu sakot − ar vērienu!

 

Vairāk varat uzzināt, apskatot veikala virtuālo mājvietu www.dbdaba.lv

 

 

db_daba db_daba db_daba 

db_daba db_daba db_daba