Logo

NicePlace pavasara aktivitātes
12. 04. PLKST. 09:19

Esam radījuši jaunas lietas sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM). Taču, lai nešķistu, ka NicePlace ir pārtapis tikai muzeja suvenīru ražotājos, ar prieku rādām jums, ko esam sastrādājuši „īstā” NicePlace plauktu papildinājumam.

 

Tapusi jauna magnētiņu sērija. Šie 50x50 mm izmēra magnēti ir no kartona, taustei patīkami un ar aizsargātu virsmu, lai kalpotu ilgāk. Esam izvērsuši sev tik mīļo latviešu ornamentu tēmu, veidojot sava veida latviešu etnogrāfisko op-art, kā arī magnētos pārtapušas dažas no ekrāntapetēm (jādomā, ka sadaļā NicePlace JUMS visi esat tās pamanījuši un sev tīkamākās lejuplādējuši) un Rīga tikusi pie viena absolūti jauna un, mūsuprāt, izvērst vēl uz citām lietām pelnījuša dizaina.

 

Otra pavisam jaunā lieta ir blociņi. Jāsaka kā Pekausim grāmatiņā par viņa piedzīvojumiem kopā ar krokodilu Genu: „Mēs cēlām, cēlām un uzcēlām!” Mēs patiesi gatavojām ilgi un beidzot tos izgatavojām. Un jūsu vērtējumam tiek nodoti astoņu dizainu 150x130 mm blociņi, 80 lpp., kuriem gan vāki, gan iekšlapas izgatavotas no Līgatnes papīrfabrikā atkārtoti pārstrādāta papīra un apdruka risināta ar uzlīmes palīdzību. Vēl četri dizaini ir atvēlēti LNVM (skatīt iepriekšējos NicePlace jaunumus). Blociņu stiprinājums ir veidots tā, ka svēti apsolam, ka lapas ārā pašas no sevis pēc laiciņa nekritīs! Apdruku motīvi ir jau redzēti un arī no jauna tapuši. Etnogrāfiskais op-art blociņu uzlīmēs ieguvis vēl aci maldinošāku intensitāti :)

 

Top arī jaunas pastkartes uz pārstrādātā papīra un T krekli, un vēl šis un tas. Par to, cerams, jau nākamnedēļ. Darba pilnas rokas :) Bet jaunās NicePlace lietas, cerams, jau ļoti drīz būs nopērkamas mūsu sadarbības partneru tirdzniecības vietās.

 

 

jaunie magnēti blociņš blociņš blociņš blociņš

blociņš blociņš blociņš blociņš