Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.12
7. 06. PLKST. 21:04

2010. gada izskaņā NicePlace produkcijas klāstu papildināja tematiskas gada nogales svētku lietas.

Radījām Ziemassvētku kartīšu četrotni, izmantotojot priekšmetus no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) ekspozīcijas un krājuma: dūraiņu pāri, Stāmerienes villaini, sv. Marijas kokskulptūru un ļoti interesanta lietu − mehānisko rotaļlietu−slēpotāju.

Savukārt mūsu “tīrais” pienesums bija Ziemassvētku dekori no Līgatnes papīrfabrikā ražotā reciklētā papīra. Ziemassvētku dekori bija arī sava veida pagrieziena punkts NicePlace produkcijas pasniegšanas manierē. Kaut arī bijām visai oriģināli piegājuši T-kreklu fotografēšanai, paši iejūtoties modeļu lomās, tagad uzsākām visas mūsu produkcijas māksliniecisku pasniegšanas veidu.

Rezumējot 2010. gadu, protams, varam secinācināt, ka sadarbība ar LNVM mums ļāva kļūt atpazīstamākiem Latvijas kontekstā un iegūt jaunus sadarbības partnerus, kas ņēma un joprojām ņem mūsu ražojumus saviem veikaliem. To starpā arī vairākus Latvijas novadu un pilsētu Tūrisma un informācijas centrus (TIC), jo saistībā ar muzeju tapušās lietas aptvēra visus Latvijas kultūrvēsturiskos reģionus un TICi varēja piedāvāt apmeklētājiem suvenīrus ar lokālu piesaisti.