Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.14
9. 06. PLKST. 11:12

2011. gadā tikām darbojušies ļoti aktīvi – maijā mūsu ražojumu klāsts kļuva vēl plašāks. Jaunpienācēji šoreiz bija vēl viena veida piezīmju blociņi − ar tiešo apdruku un atlasa lentītes aizdari. Īpašs prieks bija par grāmatzīmju papildinājumu, jo savā ziņā tas nozīmēja, ka cilvēki joprojām lasa grāmatas.

Līdz ar jauno priekšmetu ienākšanu NicePlace piedāvājumā sapratām, ka mums pamazām veidojas jau dāvanu komplekti – blociņš, pastkarte, grāmatzīme, magnēts ar viena veida apdruku.

Līdz ar sortimenta būtisku paplašināšanos atvēzējāmies uz vasaras tirdzniecības vietu. Pateicoties Jūrmalas Kultūras centra laipnajam piedāvājumam, NicePlace trīs vasaras sezonas (2011/2012/2013) bija atrodami skvēriņā pie jau minētā kultūras centra, kas ir tāds kā Jomas ielas (Jūrmalas centrālās un populārākās gājēju ielas) paplašinājums.

Tika izveidota īpaša Jūrmalai veltīta suvenīru sērija, ietverot grafiskajā tēlā šo vietu simbolizējošās galvenās vērtības: sauli, jūru un kaijas. Dzīvespriecīgais attēls gozējās uz nozīmītēm, magnētiem, blociņiem, T krekliem, tarbām un krūzēm.

Savukārt sadarbības partneru, kuriem piegādāt NicePlace lietas tālākai pārdošanai, mums bija jau tik daudz, ka iegādājāmies īpašu piegādes mašīnu. Līdz šim bijām izlīdzējušies dažādi. Valts pat pamanījās lielākas kravas uzsiet uz motocikla.