Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.16
10. 06. PLKST. 11:27

2012. gadā vienkārši uzcītīgi strādājām. NicePlace plauktos uzradās virkne jaunu dizainu, bet pircēju jau iemīļotie dizaini iemājoja uz papildus priekšmetiem.

Īpaši varam uzsvērt to, ka ieviesām krūžu paliktņu komplektus, iepakotus glītā reciklētā kartona kastītē, un, ņemot vērā pamatīgi izvērsto kantaino magnētu piedāvājumu, sākām piedāvāt arī magnētu kompletus.

Izveidojām arī nelielu sadarbību ar diviem muzejiem – Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju un Jūrmalas pilsētas muzeju. Tapa pastkartes un blociņi.

Gada nogalē trešo un beidzamo reizi radījām kalendāru sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM). Šajā reizē kalendāra tēma bija etnogrāfiskās ekspedīcijas un kalendārs tika veltīts Pieminekļu valdei, kam 2013. gadā apritēja 90 gadi. Kalendārā bija iekļautas 20. gs. 20.–40. gados divdesmit piecu Pieminekļu valdes organizēto etnogrāfisko ekspedīciju laikā tapušas fotogrāfijas, kas ilustrē dažādus ar latviešu zemnieku un zvejnieku dzīvesveidu saistītus darbus un norises. Fotogrāfijas tika papildinātas ar aprakstiem un fragmentiem no ekspedīciju laikā iegūtajām ziņām.

Un pašā gada nogalē jau tradicionāli tapa jaunas Ziemassvētku kartītes – akvarelī darināti ģeometrisku ornamentu motīvi, papildināti ar maigu sudraba apdruku.

Nu re – viss 2012. gads satilpis pāris rindkopās, bet, protams, aiz tām slēpjas pamatīgs ikdienas darbs.