Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.18
11. 06. PLKST. 12:17

2013. gads kopumā bija ļoti aktīvs. Nomainījuši vizuālo identitāti un sortimentā iepludinājuši virkni jaunu papīrlietu, mēs pārdzīvojām ugunsgrēku Rīgas pilī 20. jūnijā, kura dzēšanas gaitā cieta arī mūsu līdzšinējā sadarbības partnera Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) telpas un kolekcijas. Šis notikums arī iezīmēja aktīvas kopdarbības pārtrūkumu. Bija nopietnākas lietas risināmas.

Jūlija sākumā piedalījāmies virknē gadatirgu par godu XXV vispārējiem latviešu dziesmu un XV deju svētkiem, saistībā ar kuriem bijām izgatavojuši lietas ar īpašo svētku simboliku. Kārtējo reizi secinājām, ka papīrlietas ir vairāk kā nepiemērotas āra tirdzniecības apstākļiem – putekļi un pat pāris lietus piles var sabojāt produkciju teju neatgriezeniski.

NicePlace piedāvājums turpināja plesties plašumā – košs puišu krekls, virkne jaunu pastkaršu, lielāka formāta NicePlace populārāko dizainu izdrukas, ko izmantot telpu noformējumā, jaunas abpusēji lietojamas pierakstu klades ar spirāles stiprinājumu... Gadā nogalē jau tradicionāli tapa jaunas Ziemassvētku kartītes un pircēju joprojām ļoti iecienīti krūžu paliktņi ar īpašu motīva izlakojumu.

Oktobra sākumā sāka darboties mūsu pārveidotā virtuālā mājvieta www.NicePlace.lv. Tā tika izmainīta gan vizuāli, gan funkcionāli. Ieviesām meklēšanas kritērijus, kurus var lietot, gan izvēloties vienu parametru, gan arī vairākus. Attiecīgi pildījām arī tā brīža valstiska līmeņa prasības un NicePlace produkcijas cenas bija norādītas gan latos, gan eiro.