Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.21
13. 06. PLKST. 11:36

Arī par 2015. gadu, izsakoties lakoniski, varam teikt, ka aktīvi strādājām, lai NicePlace plauktos uzrastos jauni oriģināldizaini un izstrādājumi. Daudz laika prasīja arī “firmas” veikals, ko jūnija sākumā pat uz nedēļu slēdzām iekārtojuma atsvaidzināšanai.

Jaunu lietu visa gada griezumā bija daudz. Pārstrādājot un pielāgojot jau esošos NicePlace dizainus īpaši šādam nolūkam, radās NicePlace krāsojamā grāmata.

Teju vai nejauši tapa jauna papīrlietu kolekcija, ko nodēvējām par „Pavasari”. Viss sākās ar to, ka mūsu māksliniecei Zanei šķita, ka NicePlace vajadzīgs kas jestri ziedošs un viņa sāka radīt sulīgi krāšņus grafiskus ziedus. Tiem palēnām piepulcējās lapsas un zaķa tēli. Un rezultātā jaunie dizaini iemājoja uz vairākām lietām – pastkartēm, blociņiem, dāvanu piekariņiem, krūžu paliktņiem, lielajām izdrukām.

Izveidojām jaunu, īpaši svētkiem piemērotu produktu – divpadsmit veida dāvanu etiķetes jeb piekariņus, kas var lieti noderēt gadījumos, kad negribas vai nav iespējams lietot standarta izmēra apsveikuma kartīti.

Būtiski tika atjaunināts T kreklu piedāvājums: “Lapsas kundze”, “Lapsas kungs”, arī bērnu krekliņi – “Lapsas jaunkundze” un “Lapsas jaunskungs”, jūgendiskie motīvi – Brīvības ielas 37. nama “Pūces”, Tērbatas ielas 9/11 “Magones”, balti, uzskatāmāk patriotiskie krekli – "Botāniskā sirsniņa" un "Visi uz Latviju”, latvisko zīmju klājumi “Saule” un “Mēness”.
Visu jauno T kreklu apdrukas bija veidotas sietspiedes tehnikā tieši uz auduma. Motīvi kļuva lielāki un daudzkrāsaināki, kā arī sākām sadarboties ar citu kreklu ražotāju – Francijas trikotāžas apģērbu kompāniju SOL'S, kas sevi definē kā sociāli atbildīgu ražotāju, kas atbalsta godīgas tirdzniecības (Fair trade) principus.

Gada nogalē papildinājām krūžu paliktņu piedāvājumu, un preču klāstā parādījās arī astoņi jauna veida, tā teikt, kabatas formātas blociņi ar atlokiem, kurus rotāja jau redzēti un iecienīti dizaini, kā arī daži jauni dizainiski risinājumi.

Tikām arī plānojuši atjaunot sortimentā arī NicePlace kalendāru un plāni bija pamatīgi, bet – rokas izrādījās par īsām un netikām ar šo ieceri galā.