Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.22
13. 06. PLKST. 20:13

Klāt beidzamā mūsu desmitgades daļa – 2016. gads, kurš mūsu jubilejas brīdī – 14. jūnijā – vēl ir pusē. Bet padarīts ir gana daudz.

Soli pa solim NicePlace piedāvājumā ir uzradusies virkne priekšmetu – pastkartes, krūžu paliktņi, blociņi un foto izdrukas – ar divu Rīgas ielās uzieto stencilu fotogrāfijām.

Spērām ilgi plānotu soli un izveidojām pirmās apsveikuma kartītes un pastkartes ar papildvērtību – iespēju tās pašiem individualizēt. Dizainos īpaši atstātajā brīvajā laukumā – rakstāmmašīnā ievietotajā papīra lapā vai karodziņā virs tortes – varat ierakstīt sveicamās personas vārdu, gada skaitli, nelielu vēlējumu vai, piemēram, norādīt, ka tas ir ielūgums.

Kaut gan NicePlace krūžu/glāžu paliktņu klāsts ir visai plašs, ir idejas, kurām pretoties nespējam. Meklējot mūsu bilžu arhīvā pavisam ko citu, atradām malā atliktas, mūsuprāt, brīnišķīgas dažādu faktūru bildes. Tad nu likām tās lietā, radot vītušu ziedu un mākslinieciski aplupušu sienu estētiku.

Arī pastkaršu NicePlace sortimentā netrūkst, bet nespējām atturēties jau esošajām pievienot vēl jaunas, īsti vasarīgi košas.

Paplašinājām aplokšņu, kas paredzētas dāvanu kartēm, piedāvājumu. Ja esat nolēmuši savus bērnus/draugus/radus/kolēģus apveltīt ar "plakano dāvaniņu" – kādu kultūras vai sporta pasākumu biļeti – vai būt pavisam praktiski un dāvanu pasniegt naudas izteiksmē, mums ir dāvanu ietērpi.