Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.3
18. 05. PLKST. 22:57

2007. gads mūsu darbībā bija pauze. Ja godīgi, pat nespējam atbildēt uz jautājumu, kāpēc tā.

Zane ar Valtu mainīja dzīves telpu no Rīgas uz Carnikavu, kas, protams, paņēma enerģiju. Acīmredzot, arī atskārtām, ka nav īsti ne rīcības plāna, ne laika, ne ... naudas, tikai idejas. Bet tad, izlemjot par labu vienīgajai iespējamajai rīcībai, Valts pārķīlāja jau tā uz kredīta celto māju, un mēs ķērāmies pie nopietna darba.

2008. gada sākumā tapa virkne Latvijas un Rīgas dizainu. Bijām noorganizējuši interneta balsojumu un, izsūtot to radiem/draugiem/kolēģiem, kuri, savukārt, to pārsūtīja saviem radiem/draugiem/kolēģiem, guvām vērtīgus komentārus un atlasījām tos dizainus, ar kuriem sākām savu nu jau patiešām aktīvo darbību.

2008. gada 7. un 8. jūnijā iemēģinājām roku tirdzniecībā Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā. Piedāvājumā bija jauni T krekli – ar uzrakstu RĪGA, Vecrīgas panorāmu un Mildu ar taureņiem. Bija tapušas arī pirmās pastkartes uz pārstrādātā papīra, kas vēlāk ieņēma ļoti svarīgu lomu NicePlace izstrādājumos. Kā arī popsīgs Latvijas pastkaršu sešinieks – katram kultūrvēsturiskajam reģionam pa savai, kā arī atsevišķa pastkarte Rīgai un viena pastkarte ar Latvijas karti, kurā redzams, kur kurš novads atrodams. Par katra novada simbolu brīvi izraudzījāmies pēc mūsu ieskatiem raksturīgāko.