Logo

NicePlace jubilejas stāsts Nr.4
23. 05. PLKST. 14:12

Tādas īstas ugunskristības mums bija 2008. gada jūlija sākumā – nedēļu ilga dalība gadatirgū Vērmanes dārza saistībā XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu un XIV Deju svētku ietvaros.

Nedēļu pirms tam saiņojām kreklus, un, attiecīgi, nākamajā nedēļā aiz letes stāvējām gan paši, gan piesaistījām cilvēkus no malas. Piemēram, Zanes māsu Maiju. Un krājām pircēju komentārus un ieteikumus par NicePlace produkciju.

Nez kādēļ uzspringām tieši uz tekstilu, kaut gan attiecībā uz to mūsu pieredze bija vismazākā un loģiskāk būtu bijis jau sākotnēji izvērst papīrlietu piedāvājumu. Bet notika tieši tā un ne citādi – tapa vēl virkne T kreklu dizainu: Latvijas karogs uz otas triepiena / Zaļā Latvija / Soliņš / Lielais Kristaps / Latgolys Republika.

Uzņēmāmies šefību arī pār lībiešiem un līdztekus tirdzniecībai sadarbībā ar Līvõ Kultūr Sidām (Lībiešu Kultūras centru) uz gadatirgus laiku izveidojām lībiešu informācijas punktu. Turklāt noorganizējām arī lībiešu mūzikas koncertu gadatirgus lielajā estrādē.

Un, protams, īstenu jautrību sagādāja kreklu fotosesijas – modeļu lomās iejutāmies gan paši, gan aicinājām to darīt mums tuvus cilvēkus.