Logo

Jaunumi NicePlace virtuālajā mājvietā
19. 06.

Ņemot vērā to, ka svētki ir jau pie namdurvīm, NicePlace ir nākuši pie atskārsmes, ka pie svētkiem piederas dāvanas :) Un nesakiet, ka šāds uzstādījums vairāk piedienas Ziemassvētkiem! Patiesībā, mēs uzstājīgi joprojām cenšamies uztvert Latviju kā jauku vietu, kāda tā arī ir, neraugoties uz valstiskajām supernegācijām, un kaut nedaudz vairot jaukās sajūtas.

 

Ir tapusi jauna NicePlace virtuālās mājvietas sadaļa NicePlace JUMS, un mēs jums − mīļie draugi, radi, paziņas, mūsu darbības cienītāji, līdzīgi domājošie u.c. − no sirds saulainākai noskaņai dāvinām NicePlace dziesmu un mums pašiem mīļus Latvijas skatus, kurus droši varat lejuplādēt un izmantot kā ekrāntapetes vai nosūtīt ārzemju draugiem, kuri vēl nav jūs apciemojuši, ar cerību iekārdināt viņus to beidzot izdarīt.

 

Otra pilnīgi jauna izveidota lieta ir NicePlace VIESU GRĀMATA. Pēc dažādām un ilgstošām pārdomām, un arī jau pēc viena absolūti kategoriska lēmuma, ka šādas publiskas komentāru vietnes mūsu lapā nebūs, tomēr nolēmām to ieviest. Esam morāli gatavi šajā nervozajā laikā saņemt arī anonīmas nievas, bet dēļ tā negribam laist garām arī kādu uzmundrinošu vārdu vai konstruktīvu ieteikumu :) Mīļi aicināti rakstiski izteikties!

 

Lai jums patiesi sirsnīgi & krāšņi Līgo svētki!

 

 

jauninajumi