Logo

NicePlace norobežojas no tā dizainu saistības ar jebkādu politisku spēku
17. 06. PLKST. 10:09

Tā nu sanācis, ka NicePlace ir iekļuvis interesantā situācijā, jo vēlēšanu apvienība „Par labu Latviju!” savos reklāmas materiālos iekļāvusi dizaina elementu, kuru mēs esam radījuši un tirgojam visā Latvijā jau teju divus gadus. Apaļais trīsjoslu dizaina elements Latvijas karoga krāsās tiek izmantots NicePlace Latvijas suvenīros − nozīmītēs un magnētiņos.

 

Nozīmītes un magnētiņi ar apaļo Latvijas karoga dizainu tapuši 2008. gada novembrī, kad NicePlace atvēra savu firmas veikalu Vecrīgā, Laipu ielā. Dizains netapa viens, bet veido apļveida karogu sēriju, kurā līdztekus Latvijas karogam atrodams arī tāda paša dizaina lībiešu karogs, kā arī neoficiālais Latgales karogs un joprojām ir iekļauti NicePlace sortimentā.

 

Jāatzīst, ka apskatot Valta brālēna piesūtītu interneta vietnes saiti, bijām pārsteigti un nevaram apgalvot, ka patīkami. Visu pagājušo nedēļu diskutējām par to, kā šādā situācijā rīkoties, un sapratām, ka mums nav citas iespējas, kā tikai pilnībā publiski norobežoties no NicePlace dizaina un produktu saistības ar kustību „Par labu Latviju!” vai jebkādu citu politisku organizāciju vai apvienību.

 

Mēs radām savus suvenīrus visai Latvijai un strikti vēlamies norobežoties no jebkādas piesaistes jebkādai politiskai organizācijai vai apvienībai. Idejām ir tendence virmot gaisā un sakritības ir iespējamas, taču NicePlace pilnīgi un noteikti nevēlētos, lai tie, kas iegādājas priekšmetus ar šo vai jebkādu citu mūsu dizainu, kaut kādā veidā justos kā viena vai otra politiska veidojuma atbalstītāji. Turklāt, mēs nevēlamies sagaidīt arī nekādu turpmāku skaidrošanos ar vēlēšanu procesu uzraugošajām iestādēm par to, vai mūsu produkcija ir vai nav kāda politiska spēka priekšvēlēšanu kampaņas daļa.

 

 

np_norobežojas np_norobežojas np_norobežojas