Logo

Īslaicīgie remontdarbi mūsu „firmas” veikalā pabeigts, laiks novērtēt rezultātu
8. 06. PLKST. 19:37

Pēc īslaicīgā mūsu un apgāda "Mansards" kopīgā veikala - grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" - renovācijas pārtraukuma esam atsākuši darbu, kā ierasts, no pirmdienas līdz sestdienai no 11.00 līdz 19.00.

Mūsuprāt, iekārtojums ir kļuvis ērtāks, gan tiem, kuri nāk iepirkties, gan tiem, kas uzsēdēt pie kāda dzēriena tases vai glāzes. Arī bērnu stūrītis kļuvis gaišāks un plašāks. Jebšu, kā paši smejam, vairs nav viegli depresīvs :) Un grāmatu prezentāciju pasākumos vieglāk kļuvis izbrīvēt plašāku vietu, lai satilpinātu visus klausīties un redzēt gribētājus. To jau esam pārbaudījuši.

Nāciet un novērtējiet vizuālās izmaiņas mūsu grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" arī jūs! Bet, lai nešķistu, ka pārmaiņas ir vienkārši nokritušas no gaisa, gods un slava tiem, kuri palīdzēja mums pārtapt: Jurim, Gatim, Armandam, Ģirtam, otram Gatim; protams arī "NicePlace Mansards" meitenēm - Unai un Annai; kā arī "NicePlace" Laurim. Nu labi, paši jau arī nesēdējām rokas klēpī salikuši :)