Logo

Krūžu/glāžu paliktņi ar latviešu rakstu zīmēm
7. 12. PLKST. 16:00

Latviešu rakstu zīmes NicePlace izstrādājumos ir ieņēmušas nozīmīgu vietu jau kopš pašiem pirmsākumiem 2006. gadā. Taču mūsu mākslinicei Zanei Ernštreitei izmantot vienkārši "pliku" zīmi allaž ir šķitis garlaicīgi. Līdz ar to vienā daļā mūsu ražojumu rakstu zīmes saskatīs vien zinātāji, bet daļā dizainu tās ir nepārprotami ieraugāmas.

Jaunajiem krūžu paliktņiem izmantots jau uz pastkartēm, krūzēm un blociņiem redzamais mūsdienīgi aranžētais tapešveida zīmju izklājums ar izceltiem atsevišķiem simboliem - Saules zīmi un Mēnes krustu. Rakstu zīmes ir izceltas ne tikai ar krāsu, bet arī ar lakas kārtu, ļaujot tām vizuāli iegūt dziļāku dimensiju.

Apvienojot šos paliktņus ar līdzīga dizaina krūzēm, blociņiem un pastkartēm, varat izveidot jaukus dāvanu komplektus. Lai gan paliktņi tiek tirgoti pa vienam, mūsu veikalā - grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Rīgā, Barona ielā 21A - piedāvājam tos pēc jūsu izvēles komplektēt pa sešiem un, vienkārši palūdzot pārdevējam kastīti, iegūt glīti iepakotu komplektu.