Logo

NicePlace plauktos atgriezušās krūzes
27. 06. PLKST. 10:09

Jau kādu laiku NicePlace krūžu plauktiņš bija teju vai tukšs, bet mēs esam labojušies! Patreiz tajā gozējas krūzes ar piecu veidu jaunām apdrukām (ja pieskaita jau nedaudz agrāk tapušo krūzi Jūrmalai − sešu veidu).

 

Trīs no jauna tapušo krūžu apdrukas ir ziemeļnieciski atturīgas: krūzes visapkārt ietver popularitāti iemantojušo latviešu ornamentu − Saules, Mēness un Ugunskrusta zīmes − izklājums matēta sudraba krāsā, kas papildināts ar nelieliem krāsainiem akcentiem.

 

Saglabājusi jau ierasto īpatnējo formu, bet ieguvusi jaunu dizainu ir jūgendstila tematikai veltītā krūze. Šim mākslas stilam raksturīgais ornaments matēta zelta krāsā ir papildināts ar nelielu piesātināti sarkanu akcentu.

 

Absolūts jaunums dizaina ziņā (jo iepriekš uzskaitītie ir jau bijuši redzami uz pastkartēm) ir krūze „Ceļojums uz Latviju”. Ar kādiem tik visvisādiem transporta līdzekļiem ir iespējams nokļūt līdz Latvijai, lai ieraudzītu / secinātu / saprastu, ka tā ir jauka vieta! Vismaz NicePlace par to ir pārliecināti :)

 

Detalizētāka informācija par krūzēm šeit.

 

 

NP kruuzes ornaments_saule ornaments_meness ornaments_ugunskrusts ornaments_jugendstils celojums_uz_LV