Logo

NicePlace pārmaiņu laiks
21. 09. PLKST. 12:18

Daudzi jau ir informēti, daļai no jums tas būs negaidīti, taču dzīves realitāte ir tāda, ka pēc konstruktīvām pārdomām, kā tad vispareizāk pārziemot, nolēmām savu NicePlace veikaliņu Laipu ielā 5, slēgt.

 

Priecājamies, ka esam teju gadu šajā vietā pavadījuši labā sabiedrībā un kopīgi sarīkojuši jums vairākkārtīgus svētku brīžus. Īpašs paldies par to Bārbalai („Stikla galerija”) un Martai („Žagatas Martas bode”). Plinti krūmos nemetam nekādā gadījumā, vienkārši optimizējam savu darbību un, cerams, pavasarī tiksimies nedaudz citā – paplašinātākā – formātā.

 

Tātad, no 21. septembra − NicePlace veikaliņš Laipu ielā 5 vairs nepastāv.

 

Top mūsu virtuālais veikals. Bet jau tagad Rīgas pilsētas robežās piedāvājam iespēju iegādāties mūsu preces ar apmaksu (skaidrā naudā vai ar karti) piegādes brīdī. Rakstiet uz NicePlace[at]NicePlace.lv

 

Turpmāk, līdz pavasarim, mūsu lietas varēsiet iegādāties Vecrīgā: trijos salona „Tīne” veikalos –

Valņu ielā 2, Audēju ielā 10 un Kungu ielā ielā 1 un mūzikas veikalā „Randoms” Kaļķu ielā 4. Vēl Rīgā esam atrodami suvenīru veikalos viesnīcās „Islande” (Ķīpsalā) un „Maritim Park Hotel Riga” pie Uzvaras parka Slokas ielā 4, Greensteel veikalā un darbnīcā Teikā, Brīvības gatvē 290-1, kā arī lidostas veikalā „Vecpilsēta”.

 

Mūsu pastkartes nopērkamas jaunatvērtajā grāmatnīcā „Satori 1/4” (līdz šim jau zināmiem kā literatūras un filosofijas portāls un izdevniecība) Lāčplēša ielā 31, „Jāņa Rozes grāmatnīcā” Kr. Barona ielā 5, galerijā „Istaba” Kr. Barona ielā 31A, kā arī pie mūsu kādreizējiem kaimiņiem „Žagatas Martas bodē” Laipu ielā 5 (tur meklējiet arī NicePlace nozīmītes un magnētiņus!). Domājam, ka būsim vēl šur un tur, par ko jūs noteikti informēsim!

 

Lai informācija par mūsu aktivitātēm līdz jums nonāktu veicīgāk, varat pierakstīties mūsu jaunumu listē: http://www.NicePlace.lv/lv/newslist

Solāmies pārlieku jūs neapgrūtināt, vien pāris reizes mēnesī :)

 

p.s. Var būt, ka ne pārāk oriģināli, bet − „Pastāvēs, kas pārvērtīsies” (Rainis).