Logo

NicePlace pastkaršu papildinājums
16. 04. PLKST. 08:34

Solījām un savu solījumu turam − ir aprīļa vidus un NicePlace pastkaršu klāsts ir papildinājies.

 

Eh, nu patīk mums joprojām ļoti, ļoti otrreiz pārtapušie papīri! Tāpēc arī jaunās pastkartes ir papildinājušas sēriju uz Līgatnē ražotā kartona: http://www.NicePlace.lv/lv/lietas/pastkartes/ligatnes_papira Sešas augšējās pastkartes ir jaunradītas. Esam tajās izpaudušies visvisādīgi, pa garo ziemu nocietušies :)

 

Jāatzīst, ka mēs gan tikām solījuši un bijām arī pa lielam nodomājuši līdz ar pavasari atkal vērt vaļā savu veikaliņu, bet nu − cilvēks domā un kāds, kam patīk pielikt savu roku it visā, dara. Nu nenotiks vēl tā. Tāpēc joprojām mūsu pastkartes un arī citas lietas meklējiet grāmatnīcā un tikšanās vietā „1/4 Satori”, suvenīru veikalos „Tīne”, Jāņa Rozes grāmatnīcā Barona ielā, mūzikas veikalā „Randoms” un vēl šur tur: http://www.NicePlace.lv/lv/veikali

 

Arī jaunās pastkartes tur drīz uzradīsies. Domājams, jaunnedēļ.

 

Drīzumā mūsu draugu klāsts papildināsies, bet konkrētāk par to nākamreiz.

 

Vēl vēlamies paziņot par nelielām, bet interesantām izmaiņām mūsu mājaslapā. Esam ieviesuši iespēju komentēt mūsu veidotās lietas − skatīt pie katra ražojuma nosaukuma.

Tātad, rakstīt mīlošie, uz priekšu! :) Bet, ja nopietni, šādu iespēju vajadzēja ieviest jau sen un mēs patiešām ar interesi gaidīsim Jūsu domas/pārdomas par mūsu dizainiem.

 

 

hronika hronika