Logo

NicePlace „ražas svētki” − plašs pastkaršu papildinājums
24. 09. PLKST. 12:40

Arī NicePlace − kā jau rudenī pienākas − svin sava veida Ražas svētkus, un plauktos iegūlis plašs pastkaršu papildinājums. Savai gaumei un dvēseles noskaņojumam varat izvēlēties tīkamāko kartiņu no astoņām jaunpienācējām, kā arī ir notikušas dažu ilgāku laiku neredzētu pastkaršu atgriešanās.

Latvijas un Rīgas fotoskatu sērijā ir četri jaunumi: divi jūras skati, jo faktu, ka mūsu zemei ir tik gara un dažāda jūras līnija, ignorēt nav iespējams; bet grozā uz šī gada bagātīgās ābolu ražas fona gozējas NicePlace kaķis Karbofoss, un tas ir mūsu veltījums pašiem sev un visiem citiem kaķumīļiem :) Rīgas sērijā tagad iegādājams noskaņu skats no paplukušās, bet viennozīmīgi šarmantās Maskavas forštates, kā arī pēc ilgāka pārtraukuma sērijā atgriezies skats uz Vecrīgu no Dzegužkalna un grafiski ņirbošais Ģertrūdes-Baznīcas ielas stūra skats.

Atsevišķu kolekciju NicePlace pastkaršu piedāvājumā tagad veido jau redzētie, bet atjauninātie un tagad daudz krāsainākie, un par NicePlace klasiku kļuvušie grafiskie dizaini − „Milda ar taureņiem”, „Lielais Kristaps”, „Objektu Rīga” un „Latvija. Rīga. Nice place”. Savā ziņā grafiskā dizainā sērijai piederīga arī jau kādu laiku plauktos nemanītā Latvijas karte.

Visu NicePlace pastkaršu kolekciju skatiet šeit. Ir ko izvēlēties, vai ne?! :)