Logo

NicePlace saņem pateicības par kalendāru dāvinājumu
19. 01. PLKST. 13:01

Jau ziņojām, ka pērnā gada novembrī daļa no NicePlace kopīgi ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju veidoto kalendāru 2012. gadam „Latvijas dārgumi” dāvinājuma veidā tika nodoti Latviešu valodas aģentūrai (LVA). Savukārt, ar LVA palīdzību tie kā mācību palīdzlīdzeklis kopā ar mācību materiāliem nokļuva daudzviet pasaulē, kur tiek mācīta latviešu valoda un kultūra. Tagad, 2012. gada sākumā, ar LVA starpniecību līdz mums nonāk pateicības vārdi, kas dara NicePlace ikdienas dzīvi jaukāku :)

 

Daži izvilkumi no vēstulēm: 

„Sirsnīgi pateicamies par Jūsu dāvinājumu mūsu skolai Latvijas valsts 93. dzimšanas dienā. Plašos materiālus izmantosim mācību stundās latviešu valodas apguvei. (..) Skolēni paplašina sava zināšanas valodas mācībā, literatūrā, ģeogrāfijā, vēsturē, ticības mācībā, kā arī iepazīstas ar latvisko kultūras mantojumu.” (Pulkveža Kalpaka Milvoku latviešu skola ASV)

 

„Vēlos pateikties par Latviešu valodas aģentūras un SIA „NicePlace” dāvinātajiem 2012. gada kalendāriem. (..) Esmu pārliecināts, ka kalendāru vizuāli saistošais veidols un informējošais saturs būs labs papildinājums latviešu organizāciju un jo īpaši skolu ikdienā, stiprinot saiti ar Latviju un atgādinot par mūsu valsts vēstures liecību daudzveidību un bagātību.” (Latvijas vēstnieks Kanādā Juris Audariņš un Latviešu nacionālā apvienība Kanādā)

 

„Indianapoles (ASV) latviešu skolas vārdā sirsnīgi pateicos Latviešu valodas aģentūrai par sūtījumu − kalendāriem un grāmatām. Tās mums bija ļoti jauks pārsteigums Latvijas valsts svētku atceres dienā!” (Indianapoles latviešu skola ASV)

 

„Liels, liels paldies par jauko Ziemassvētku dāvanu mūsu laviešu skoliņai Losandželosā! Kalendārs vienreizēji skaists! (..) Mums ir 30 bērni skoliņā no bērnudārza līdz 8. klasei. Strādājam ar to, kas mums ir dots. Paldies!” (Nora Mičule, skolas vadītāja)