Logo

NicePlace sarosīšanās pēc ziemas miega
10. 04. PLKST. 16:27

NicePlace ir sarosījies pēc ziemas miega un plauktos jau ir iegūlušas jaunas lietas, vēl jaunumi būs uz aprīļa beigām, kā arī šis un tas patreiz ir tikai (vai, varbūt, − jau) nodomu līmenī.

 

Gruntīgs papildinājums ir tapis kantaino magnētu kolekcijai: desmit tapuši no jauna un divi − ļoti populāri un, attiecīgi, labu laiku kā izpārdoti − ir atgriezušies sortimentā. Atgādinām, ka 50x50 mm izmēra magnēti ir no kartona, taustei patīkami un, lai kalpotu ilgāk, to virsma ir aizsargāta ar matētu laminātu.

 

Arī magnētu cena, NicePlaceprāt, joprojām ir jauka − Ls 0.60 par vienību. Visu kantaino magnētu kolekciju, kas nu jau ir sasniegusi skaitli 40, skatiet šeit un izvēlēties sev tīkamākos, kas, jādomā, itin žigli nonāks arī mūsu sadarbības partneru plauktos.

 

Kopā ar magnētiem NicePlace plauktos nonākušas arī divas jaunas fotoskatu pastkartes − Kurzemes jūrmala Kaltenē un spirgts rasotas zāles skats. Sortimentā atgriezusies pastkarte ar 1936. gadā iespiestās divdesmit latu banknotes reprodukciju. Papildus druku piedzivojuši arī adījumu fragmenti, taču ne vairs kvadrātainajā, bet, tā saucamajā, biznesa formātā − 210x100 mm.

 

 

  kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti

  kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti kantainie magnēti

 Kaltenes jūrmala rasota zāle divdesmitlatnieks adījumu fragmenti