Logo

NicePlace plauktā iegūluši arī plānotāji 2017. gadam ar kaķu tematiku
11. 11. PLKST. 15:28

Vilinoši patīkami četru krāsu versiju vāciņi ar nelielu polsterējumu. 15 kaķu fotogrāfijas un 12 latviešu tautas sakāmvārdi un ticējumi par kaķiem. Plānotāji 2017. gadam ar kaķu tematiku ir gatavi!

Lai gan tēma ir kaķi, plānotājs noderēs arī tādiem cilvēkiem, kuri nav izteikti kaķu mīļotāji, jo tā uzbūve ir pārdomāta un praktiska: viena nedēļa katrā atvērumā, mēneša vidū un starp mēnešiem lappuse papildu piezīmēm. Līdztekus kaķu vārdadienām, plānotājā ir arī personvārdi, svinamās, atzīmējamās un atceres dienas, mēness fāzes, ir atzīmēts astroloģisko zīmju sākuma periods un astronomisko gadalaiku sākums. Informācija latviski un angliski. Plānotāju informatīvi papildina dzīvnieku draugu biedrību un patversmju saraksts.

Plānotāja iekšlapas drukātas uz FSC sertificēta nekrītotā papīra Scandia Ivory 100 g/m² un, kā jau pasaka priekšā nosaukums, papīram ir patīkami silts ziloņkaula tonis. Ķepaiņu attēli no Latvijas, Igaunijas, Laosas, Taizemes un Vācijas un grafiski risinātie latviešu sakāmvārdi uz krāsainajiem foniem plānotāju vizuāli bagātina, bet netraucē plānotāja ikdienas lietošanu, jo atrodas atvērumos, kas paredzēti papildu piezīmēm.