Logo

NicePlace lietas jaunatvērtajā koncepta veikalā RIIJA
28. 10. PLKST. 08:00

Tērbatas ielas sākumā nu jau pāris nedēļas atrodams jauns stila un dizaina veikals RIIJA. Plašajā, patīkami atturīgos toņos ieturētajā veikalā varat iegādāties latviešu dizaineru un amatnieku veikumu − skaistas un mūsdienīgas mājas un sadzīves lietas. Veikala koncepta idejas autore ir modes māksliniece Natālija Jansone.

 

Veikala izveidotāja to dēvē vienkārši par riju − vietu, kas senāk latviešu sētā bija viena no svarīgākajām. Daudzus nopērkamos priekšmetus rotā latvju rakstu zīmes, kas ir neatņemama Latvijas kultūras mantojuma daļa un kodu sistēma, kura atspoguļo gadsimtos veidojušos pasaules izjūtu un dzīvesveidu.

 

Priecājamies, ka Natālija izteica vēlmi sava veikala sortimentā iekļaut arī NicePlace veidotās lietas. Tādējādi RIIJA varat iegādāties NicePlace pastkartes, krūžu paliktņus, nozīmītes ar latviešu rakstu zīmēm, kas veidotas pelēki brūnajā krāsu gammā īpaši šim veikalam, kā arī kalendāru 2011. gadam ar mākslinieka Jāņa Krēsliņa etnogrāfiskajās ekspedīcijās radītajiem zīmējumiem.

 

Veikals ir apmeklēšanas vērts un cilvēki to arī dara − cik mēs pabijām, apmeklētāji spietoja. Mūsu izvēle noteikti ir mazgātā lina gultasveļa ar tautastērpu jostām raksturīgu dekora joslu.

 

Adrese: Tērbatas iela 6/8, vēl skatiet www.riija.lv/