Logo

NicePlace un 1/4 Satori sadarbība turpinās
26. 08. PLKST. 13:39

Mūsu labie draugi ¼ Satori ir atvēruši savas durvis Berga bazārā, un mūsu sadarbība turpinās − ir pieejamas arī NicePlace lietas: pastkartes, grāmatzīmes, magnēti, piezīmju blociņi, krūžu paliktņi. Tātad sortiments, kas būtu vienā vārdā dēvējams par papīrlietām.

 

Kā saka paši jaunās grāmatnīcas iekārtotāji, jaunās telpas idejas pamatā ir četras vērtības − izglītība, kultūra, bizness un atvērtība.

 

Lai vērtīgi un interesanti pavadītu laiku regulāri tiks piedāvāti lekciju kursi par visdažādākajām tēmām, sākot no reliģijas un beidzot ar fiziku un bioētiku. Nemainīga 1/4 Satori vērtība ir grāmatas − pārsvarā lietotas grāmatas un lielākoties svešvalodās, tādas, kuras citviet nopirkt nevar. Regulāri notiks visdažādākie koncerti un būs literatūra dzīvā izpildījumā − grāmatu atvēršanas, dzejas un prozas lasījumi.

 

Absolūti jauna niša ir ¼ Satori telpās atvērtā Birojnīca − radoša, pieejama darba vide zinātkāriem uzņēmējiem, dizaineriem, IT un marketinga speciālistiem, pašnodarbinātajiem, pētniekiem un ikvienam citam talantam savā jomā. Birojnīca tās abonentiem nozīmē atvērtu pilna servisa biroju − ikviens ir laipni gaidīts ar savu klēpjdatoru nākt un strādāt ¼ Satori telpā, lietot ātrāko publisko internetu Latvijā, drukāt, skenēt un faksēt, izmantot ziņu aģentūras LETA un datu bāzes Lursoft pakalpojumus, kā arī dzert tēju un kafiju bez maksas.

 

¼ Satori telpa ir atvērta ikvienam − preses konferencēm, prezentācijām, slēgtām sapulcēm, prāta vētrām, lasījumiem utt. Vairāk informācijas www.satori.lv

 

 

1/4 Satori