Logo

Vasaras saulgrieži
21. 06. PLKST. 23:39

Gada īsākā nakts aizvadīta un vismaz NicePlace mītnes vietā Carnikavā ir ataususi saulaina un krāšņa gada garākā diena. Bet, godīgi atzīstam, ka mēs − NicePlace − vasaras saulgriežus svinēsim kopā ar lielāko daļu Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju kalendārā atzīmētajos datumos − naktī no 23. uz 24. jūniju.

 

Taču attapāmies, ka mūsu plauktos ir trīs svētkiem ļoti piemērotas pastkartes. Jāatzīstās, ka neviens no mums nekad uz Jāņiem pastkartes nav nosutījis, bet − mēs neuzdodamies par etalonu un, kazi, kādam no Jums tas ir jauks ikgadējs ieradums. Un, kas zīmīgi, viena no reproducētajām fotogrāfijām ir tapusi Līgo vakarā jebšu Jāņu naktī un otra − Jāņu rītā. Trešā pastkarte, savukārt, ir ar burvīgu Tamāras Meijas pērnā gadsimta 30. gados apgleznotu servīzi no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājumiem.

 

Un protams, un protams, un protams − lai Jums patiesi skaistas un atmiņā paliekošas vasaras saulgriežu svinības! Ar prātu un ar mēru, mīļie, lai atmiņas ir tikai vienīgi jaukas un vakaros, kas atkal taps aizvien garāki, sirdi sildošas.

 

 

 

jāņuguns rasota zāle dargumu_pastkartes