Logo

NicePlace suvenīru jaunumi sadarbībā ar LNVM
11. 04. PLKST. 16:31

Pēc garās ziemas un ieilgušās pavasara gaidīšanas, mēs esam saaktivizējušies ne pa jokam. Šonedēļ NicePlace piedalās vairākos ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM) saistītos pasākumos − informācijas dienās −, un galvenais dalības iemesls ir sadarbībā ar LNVM topošo suvenīru plašs papildinājums. Ir tapušas 20 jaunas pastkartes, gan papildinot pircēju iemīļoto sēriju „Latvijas dārgumi”, gan ir NicePlace suvenīru klāstā līdz šim nebijušas nelielas dāvanu kartītes, gan arī ļoti interesantu un šarmantu vēsturisku pilsētskatu reprodukcijas. Krūžu paliktņu kolekcija kļūs bagātāka ar 6 jauniem piedāvājumiem. Gluži jauni suvenīri NicePlace un LNVM sadarbībā ir 12 magnētu sērija un 4 veidu blociņi, kas tapuši no Līgatnes papīrfabrikā no atkārtoti pārstrādātām izejvielām ražota papīra.

 

Šoreiz uzsvars ir likts ne tikai uz Rīgu, bet arī reģioniem. 13. aprīlī plkst. 11.00 informācijas diena notiks Latvijas Nacionālā vēstures muzejā sadarbībā ar Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju un Cēsu vēstures un mākslas muzeju. Muzeju kopēji rīkotās informācijas dienas notiks arī Jelgavā, Ģ. Eliasa Vēstures un mākslas muzejā  − 12. aprīlī  plkst. 11.00 , bet Cēsīs – Vēstures un mākslas muzejā –

15. aprīlī plkst. 11.00. Šo kopējo pasākumu nosaka ne tikai ilggadējā muzeju sadarbība un noslēgtais sadarbības līgums starp LNVM un Cēsu muzeju, bet arī vēlme veicināt kvalitatīvu informācijas pieejamību tūrisma informācijas birojiem, kā arī galvaspilsētas un novadu žurnālistiem.

 

Pievienojoties muzejiem, arī NicePlace jauntapušajās lietās ir īpaši piedomājis par reģioniem. Pie savas pastkartes, magnēta, krūžu paliktņa un blociņa ar pilsētskatu ap 1840. gadu tiks Jelgava un Cēsis. Pastkartes ir veltītas arī Āraišu arheoloģiskajam muzejparkam un Jūrmalai, bet sērijā „Latvijas dārgumi” tapušās lietas, protams, ir attiecināmas uz visu Latvijas teritoriju.

 

Jaunās lietas jau drīzumā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja veikaliņā pie kases, Jelgavā, Cēsīs un NicePlace sadarbības partneru tirdzniecības vietās.

 

 

pastkartes jaunās pastkartes jaunie magnēti jaunie paliktņi blociņi Jelgava_Cesis